Откако Макрон најави можност...

Кабинетот на Пендаровски со став за праќањето војници во Украина

27.02.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Кабинетот на Пендаровски со став за праќањето војници во Украина

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата