ВИДЕО

ИНЦИДЕНТ ВО СОБРАНИЕ: Пратеник го НАПАДНА заменик-претседателот

20.11.2023
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Пратеник го НАПАДНА заменик-претседателот на Собрание

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата