ДИК го заклучи Избирачкиот список: ОВИЕ коалиции поднесоа листи за пратеници

3.04.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
ДИК го заклучи Избирачкиот список: ОВИЕ коалиции поднесоа листи за пратеници

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата