Мицкоски: Гордана Силјановска Давкова СИГУРНО Е ИДНИОТ ПРЕТСЕДАТЕЛ НА ДРЖАВАТА

21.02.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Мицкоски: Гордана Силјановска Давкова СИГУРНО Е ИДНИОТ ПРЕТСЕДАТЕЛ НА ДРЖАВАТА

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата