БИТОЛА БЛОКИРАНА, ќе се одбележува Денот на албанската азбука

21.11.2023
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
БИТОЛА БЛОКИРАНА, ќе се одбележува Денот на албанската азбука

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата