Александар Николоски СТАНА ТАТКО, му се роди СИНОТ ЈОСИФ

26.05.2023
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Александар Николоски СТАНА ТАТКО, му се роди СИНОТ ЈОСИФ

Потпретседателот на ВМРО ДПМНЕ Александар Николоски и неговата сопруга Александра станаа родители, а убавата вест ја соопшти Николоски на социјалните мрежи

Денес ја добивме најголемата радост! Се роди нашиот син Јосиф Николоски! Сопругата Александра и јас, како и цело семејство пресреќни!, напиша Николоски.

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата