Мицкоски: Ќе отвориме фронт против криминалот, РАСПУШТАЊЕ НА СУДСКИ СОВЕТ И СОВЕТ НА ЈАВНИ ОБВИНИТЕЛИ

3.04.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Мицкоски: Ќе отвориме фронт против криминалот, РАСПУШТАЊЕ НА СУДСКИ СОВЕТ И СОВЕТ НА ЈАВНИ ОБВИНИТЕЛИ

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата