Прашање за Пендаровски: Која ЕУ директива предвидува ОСТАВАЊЕ 10 ИЛЈАДИ ВРАБОТЕНИ НА УЛИЦА?

12.02.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Прашање за Пендаровски: Која ЕУ директива предвидува ОСТАВАЊЕ 10 ИЛЈАДИ ВРАБОТЕНИ НА УЛИЦА?

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата