Мицкоски со бројки: СДСМ И КОВАЧЕВСКИ ЗА 4 МИЛИЈАРДИ ГО ЗГОЛЕМИЈА ЈАВНИОТ ДОЛГ

3.04.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Мицкоски со бројки: СДСМ И КОВАЧЕВСКИ ЗА 4 МИЛИЈАРДИ ГО ЗГОЛЕМИЈА ЈАВНИОТ ДОЛГ

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата