Мицкоски: Да ја ослободиме Македонија од овие СТОТИНА РАЗБОЈНИЦИ ОД ДУИ И НИВНИТЕ ИЗМЕЌАРИ ОД СДСМ

19.04.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Мицкоски: Да ја ослободиме Македонија од овие СТОТИНА РАЗБОЈНИЦИ ОД ДУИ И НИВНИТЕ ИЗМЕЌАРИ ОД СДСМ

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата