Централното собрание на Алијанса за Албанците го разреши претседателот Арбен Таравари?

10.02.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Централното собрание на Алијанса за Албанците го разреши претседателот Арбен Таравари?

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата