Е ова е стварно да се шокираш: ДВА МЕСЕЦИ МУ ПРАЌАЛА ВИДЕА “ЗА ВОЗРАСНИ“, А КОГА ДОЗНАЛА КОЈ Е КЛИЕНТОТ…

21.05.2023
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Е ова е стварно да се шокираш: ДВА МЕСЕЦИ МУ ПРАЌАЛА ВИДЕА “ЗА ВОЗРАСНИ“, А КОГА ДОЗНАЛА КОЈ Е КЛИЕНТОТ…

Девојката по име Талија Медисон била шокирана кога дознала кој е нејзиниот „таен обожавател“ на нејзините објави “за возрасни“, кој подоцна ги уништил семејните односи.

– Значи, кога првпат ја започнав мојата веб-страница со објави на фотографии и видеа “за возрасни“, го имав овој клиент кој беше мој клиент број еден, тој купуваше се што му пратив, тој беше мој следбеник од самиот почеток. Разговаравме преку допишување секој ден, тој имаше и псоебни, прилагодени барања, многу конкретни работи и имаше многу специфично корисничко име на веб-страницата.

Таа го разоткрив мојот најголем корисник преку „ТикТок“, каде и тој е присутен, така што покрај неговото име се појави известување дека во контактите го има телефонскиот број на овој корисник.

– О Боже, си реков, овоа е мојот број, повикот доаѓа од дома. Целосно полудев обидувајќи се да сфатам која е оваа личност од моите контакти – додала таа.

– Изборот го намалив на шест лица, а еден од нив беше мојот очув. Отидов со моето претчувство и испратив порака на сметката на веб-страницата и реков: „Знам кој е ова“. Во рок од две минути, добив порака од мојот очув во кој пишуваше: „Еј Теј, може да разговараме? – продолжува Талија.

За два месеци нејзиниот очув платил 1.300 долари за да му бидат праќани нејзини фотографии и видео снимки “за возрасни“.

@ta1laaa Do we need a part 2??? #fup #viral #scandal #drama #tea ♬ original sound – Tai 🖤

Талија тогаш откри дека нејзината мајка го напуштила тој човек поради оваа бизарна ситуација.

– Но да, ако сакате да зборувате за семејната траума, мојот очув два месеци ме гледаше како имам секс со партнерот – заклучува таа во видеото.

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата