А КОЛКУ треба мажите „ДА ИЗДРЖАТ“ ВО КРЕВЕТ?

20.11.2023
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
А КОЛКУ треба мажите „ДА ИЗДРЖАТ“ ВО КРЕВЕТ?

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата