Со поддршка од Клиника Жан Митрев се одржа вториот симпозиум на Друштвото на кардиолошки сестри

23.02.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Со поддршка од Клиника Жан Митрев се одржа вториот симпозиум на Друштвото на кардиолошки сестри

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата