Зошто велиме КАЛАДОНТ кога мислиме на паста за заби? Ова е објаснувањето

7.02.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Зошто велиме КАЛАДОНТ кога мислиме на паста за заби? Ова е објаснувањето

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата