Владата го прифати барањето: ПРОФЕСИОНАЛНИТЕ ВОЗАЧИ ЌЕ ИМААТ ПРЕДНОСТ ПРИ ВАДЕЊЕТО ПАСОШИ

27.02.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Владата го прифати барањето: ПРОФЕСИОНАЛНИТЕ ВОЗАЧИ ЌЕ ИМААТ ПРЕДНОСТ ПРИ ВАДЕЊЕТО ПАСОШИ

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата