Трговец со струја ЗАРАБОТУВА ЕВРОПСКИ, А ДОЛЖИ 5 МИЛИОНИ ЕВРА ДАНОК!

16.11.2023
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Трговец со струја ЗАРАБОТУВА ЕВРОПСКИ, А ДОЛЖИ 5 МИЛИОНИ ЕВРА ДАНОК!

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата