ММФ предупредува на трошењата пред избори

Ризици за јавните финансии од Коридорите 8 и 10, борба против корупција и загриженост за измените во КЗ

15.11.2023
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Ризици за јавните финансии од Коридорите 8 и 10, борба против корупција и загриженост за измените во КЗ

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата