ПРЕДИЗБОРЕН ПОТКУП: Бектеши ќе дели ваучери од 300 евра за туризам

9.02.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
ПРЕДИЗБОРЕН ПОТКУП: Бектеши ќе дели ваучери од 300 евра за туризам

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата