ПОЕВТИНУВААТ ГОРИВАТА, новите цени ќе важат од полноќ

13.05.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
ПОЕВТИНУВААТ ГОРИВАТА, новите цени ќе важат од полноќ

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата