Почитувани ПЕНЗИОНЕРИ, СЛОБОДНО ПАЗАРЕТЕ - ХАЛКБАНК ВИ ЈА ИСПЛАТИ ПЕНЗИЈАТА ВО ПЕТОКОТ И САБОТАТА

1.04.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
ПОЧИТУВАНИ ПЕНЗИОНЕРИ - ХАЛКБАНК ВИ ЈА ИСПЛАТИ ПЕНЗИЈАТА ВО ПЕТОКОТ И САБОТАТА

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата