На жителите од Горна и Долна Бањица им пукна филмот: “ЌЕ ГО БЛОКИРАМЕ ПАТОТ ЗА „БЕХТЕЛ И ЕНКА“!

27.02.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
На жителите од Горна и Долна Бањица им пукна филмот: “ЌЕ ГО БЛОКИРАМЕ ПАТОТ ЗА „БЕХТЕЛ И ЕНКА“!

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата