Владата дала согласност на 30 јануари

Ковачевски и Тунџев ги ПОСКАПЕА КАТАСТАРСКИТЕ УСЛУГИ за 300%

20.02.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Ковачевски и Тунџев ги ПОСКАПЕА КАТАСТАРСКИТЕ УСЛУГИ за 300%

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата