И покрај санкциите РУСКИОТ ИЗВОЗ НА НАФТА ПРЕКУ МОРЕ РАСТЕ

2.04.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
И покрај санкциите  РУСКИОТ ИЗВОЗ НА НАФТА ПРЕКУ МОРЕ РАСТЕ

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата