Вучиќ на РТС

Преку примерот на ДИВО НАСЕЉЕ во Куманово 2015, Вучиќ му одговори на Еди Рама за Косово (ФОТО)

27.09.2023
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue