Косовски медиуми тврдат, МВР демантира: БЕЛГРАД ПОДГОТВУВАЛ АТЕНТАТ НА КУРТИ ВО СКОПЈЕ?

10.02.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Косовски медиуми тврдат, МВР демантира: БЕЛГРАД ПОДГОТВУВАЛ АТЕНТАТ НА КУРТИ ВО СКОПЈЕ?

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата