Се огласија од Приштина

„Главниот обвинител НЕМА ИНФО за наводите за обидот за убиство на Курти“

11.02.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
„Главниот обвинител нема информиран за наводите за обидот за убиство на Курти“

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата