ЕКСПЛОЗИЈА на плинска боца причина за СТРАОТНИОТ ПОЖАР ВО ИСТАНБУЛ во кој загинаа 29 лица

3.04.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
ЕКСПЛОЗИЈА на плинска боца причина за СТРАОТНИОТ ПОЖАР ВО ИСТАНБУЛ во кој загинаа 29 лица

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата