Братот на осомничениот за убиството на Данка ПОЧИНАЛ ОД НАСИЛСТВО, а не од природна смрт, пишуваат медиуми

19.04.2024
vesnik-fb-blue
vesnik-twitter-blue
Братот на осомничениот за убиството на малата Данка починал од насилство, а не од природна смрт, пишуваат медиуми

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата