Се повеќе водители, се помалку ТВ ѕвезди

Замина и Маријана, најубавата лото девојка во регионов

По се изгледа, заминува од ТВ екраните уште еден ѕвезден лик. Водителката од утринската емисија на ТВ Сител „Ја сакам Македонија" ја смени Марјана, лото девојката од малите екрани. Елена Стојановска на својот Инстаграм профил сподели фотографија од студиото на телевизијата каде се емитува „Ново лото", а во описот напиша: Во замена на мојата драга колешка Марјана.

Дали станува збор за привремена замена или Елена ќе добие нов ангажман останува да видиме.

Поврзани

Најнови вести

Коментари