Вака би изгледало бебето на Меган и Хари: Ако се оставри, принцот Хари ќе биде луд од среќа (фото)

Убави вести стигнале од Кенсингтонската палата, војвотката од Сасекс ебремена, а бебето стигнува на пролет следната година. Во меѓувреме, ние малку се поигравме. Со помош на популарната апликација "makemebabies.com" откривме како би можело да изгледа кралското бебе. Со обзир на сретството кое го користевме за време на експериментирање на сликата имаат крајно условно значење, но...

Судејќи спрема овој визуелен приказ, ќе победат таткови гени, иако и гените на Меган Маркл ќе дојдат до израз. Хари сигурно ќе го направат среќен ако детето личи на него, иако ќе биде на седмо небо од среќа бебето да биде копија на мајката.

Во случајот Меган и Хари се испоставило дека гласините за бременоста кои се вртеле со месеци биле прва најава за бременоста на бившата американска глумица и сегашна војвотка.

Претпоставките дека Меган бремена се појавила се пред се од "Ju-es-vikliju", тогаш се пишувало дека војвотката чека близнаци, а приказната дополнително ја подгреала сликата на сопругата на Хари во син фустан која и го истакнувал стомакот.
Парот чекал вистински момент и се покажало дека изворите биле сигурни.

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари