Урнебесна фотографија на Аца Лукас на која позира како старлета (ФОТО)

Аца Лукас деновиве престојува во Црна Гора каде освен закажаните настапи времето го користи и за одмор.

Eдна фотографија од неговото летно уживање се рашири на социјалните мрежи. Станува збор за папарацо фотографијата која ја објави порталот Рас Србија Лукас, а со која фолкерот ги насмеа сите присутни на базенот кога излегувал од водата. Имено, Лукас ги имитирал девојките како излегуваат од базен за да направат фотографија -резултатот е урнебесен.

Поврзани

Најнови вести

Коментари