Тој е нејзина љубов засекогаш: Цеца објавила фотографија од маж на кого му го подарила своето срце!

Цеца решила да ја сподели фотографијата со мажот на кого му го поклонила срцето.

Фолк дивата го покажала мажот кој влегол во нејзиното срце засекогаш.

Објави  видео од една роденденска забава на својот братучед кое  ги воодушеви нејзините фанови. Цеца решила да ја сподели фотографијата со мажот на кого му го поклонила своето срце.

Сеак станува збор за пријателска, но исклучителна голема љубов, која ја негува кон  својот долгогодишен соработник, фотографот Милош Надаждин.

 

#friends #love #party

A post shared by SVETLANA CECA RAZNATOVIC (@ceca_raznatovic_official2) onApr 15, 2018 at 1:19pm PDT

 

- Љубов, Љубов, Голема љубов засекогаш – напишала Цеца во кометарот за фотографијата.

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари