Србин ја заклал сопругата оти сакала да замине со друг човек

Ќерката на Анабела Атијас, Луна, која моментално се наоѓа во ријалити шоуто „Задруга2", заврши во болница.

Блогерката е пренесена во КБЦ Земун на преглед, а како што пишуваат српските медиуми, Луна е болна, па затоа продукцијата ја однела на лекар.

По завршетокот на прегледот и излегувањето од болницата, Луна била насмеана пред медиумите, се поздравила со нив и влегла во комбето.

Поврзани

Најнови вести

Коментари