Сите коментираат колку личи на Цеца: Анастасија го сменила стилот и го запали интернет во најново издание (видео)

Наследничката на Цеца Ражнатовиќ решила на своите следбеници да им се покаже во елегантно издание.

Анастасија Ражнаовиќ направила трансформација во својот изглед а на своите фонаов и следбеници им се покажала со поинаков изглед.

 
 
 
View this post on Instagram

Something new 💭

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) onJan 11, 2019 at 1:25pm PST

 

"Нешто ново", напишала таа.

Анастасија одлучила малку да експериментира со својот изглед, со што косата ја собрала во реп, и ставила дамски црн шешир. Облечена целосно во црно, предизвикала мноштво коментари во кои сите биле одушевени од нејзиниот елегантен изглед.

Со ваквиот изглед покажала дека многу личи на својата мајка Светлана Ражнатовиќ, а многу фанови со одушевување искоментирале дека Анастасија е "убава како мама".

Поврзани

Најнови вести

Коментари