Синот на Доналд и Иванка Трамп ја шокирал цела Америка: Еве што ставил на врвот на новогодишната елка

Како што тврди неможел да се определи за ангел ѕвезда, па ги стравил двете.

Најстариот син на американскиот претседател од бракот со Иванка, Доналд Трамп помладиот, ја искористил сезоната на божиќни и новогодишни празници како би го промовирал својот татако.

Трамп јуниор на својот Инстаграм потавил фотографија на која се гледа дека на новогдишната елка ставил, ни повеќе ни помалку фигура од својот татако.

Синот на Доналд и Иванка Трамп ја шокираше села Америка: Еве што ставил на врвот на новогодишната елка

 
 
 
View this post on Instagram

🤣🇺🇸🤣🇺🇸🤣 #triggered #Christmas #christmastree #star #angel

A post shared by Donald Trump Jr. (@donaldjtrumpjr) onDec 2, 2018 at 4:55pm PST

 

- Неможев да се определам помеѓу ѕвезда и ангел, па затоа ги одбрав двајцата – напишал Трамп помаладиот и ставил хаштагови Божиќни, елка, ѕвезда и ангел.

Поврзани

Најнови вести

Коментари