Секси пеачка на Инстаграм закачи 5 милиони следбеници поради нај провокативно китење елка, и тоа на Божиќ

- Дали е ова што сакате да го видете за Божоќ? – ги прашала пеачката своите обожователи.

Аргентинската пеачка Џимена Барон родена во Буенос Аирес (31)се најде во светските медиуми откако на Инстаграм објавила Фотографии на кои во секси издание кити елка и тоа на Божиќ.

 

Провокативно во костим за капење кити новогодишна елка, додека од страна и вират голи гради, а во крупен план бил и нејзиниот секси задник во танга со тетоважа.

Оваа аргентинска пеачка на Инстаграм ја следеле 5 милиони луѓе, која со овие секси слики сакала да ги израдува своите обожователи за празник.

- Дали е ова што сакате да го видете за Божиќ? – напишала пеачката.

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари