Принцезата во рацете на Дивац

Еуфоријата околу британската кралска свадба ја почувствувале дури и Сакраменти Кинг кои објавиле фотографија од Меган Маркл.

На неа мала навивачка позира со легендарниот српски кошаркар и актуелен менаер на Сакраменто Кингс,Владе Дивац. Тогаш Меган имала 12 години,кој во тоа време играл за Лос Анелес Лејкерс.

14 години подоцна оваа фотографија станала вредна за спомен.

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари