Пријовиќ во бикини го покажа трудничкото стомаче! (ФОТО)

Александра Пријовиќ редовно ги полни страниците на порталите и таблоидните магазини во регионот.

Свадбата помина, а изминатиов период топ тема е нејзината бременост.Пријовиќ е во вториот месец од бременоста,а моментално се рекалсира на црногорското приморје.Папараците ја уловија во бикини, а фокусот секако беше нејзиото стомаче,кое нормално во овој месец од бременоста не се познава.

Поврзани

Најнови вести

Коментари