Познатата раперка повторно се фотографирала гола (ФОТО 18+)

Иги Азалеа важи за една од најконтроверзните светски музичарки . . .

Имено, раперката на Инстаграм споделила провокативни фотографии на кои во прв план ги истакнала своите облини. Ова е веќе втор пат како Иги се соблекува "до гола кожа", а таа повторно порачала:

"Хејтерите секако не ме сакаат, но мене ова ми помага".

 

 

S.T.S is out ahhhhhhh!!!!!! ?

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) onAug 2, 2018 at 9:18pm PDT

Поврзани

Најнови вести

Коментари