Подгответе ги очите, после ова нема да ви биде добро: Бразилските убавици ги откриваат своите... (видео)

 Фернанда Ферари и уште една од низата атрактивни девојки кои го искоритија овој МУндијал со што ја кренаа својата цена.

Бразилките се најдоа во центарот на вниманието, соблекувајќи се пред мечот со Србија, меѓутоа сега одлучиле да одат чекор понатаму.

 Атрактивната Бразилка одлучила со провокативно видео да го најави мечот меѓу Англија и Хрватска.

 

Congratulations Brazil ?? #worldcup2018 #brazil #fernandaferrari

A post shared by Fernanda Ferrari (@fernandaferrariofficial) onJun 22, 2018 at 6:56am PDT

Бидејќи нејзиниот Бразил е елиминиран на Мундијалот, таа ќе ги подржува Англичаните со оглед на тоа дека веќе неколку години  живее во Лондон.

 

?Fernanda?Footballs Coming Home⚽️#footballscominghome

A post shared by Fernanda Ferrari (@fernandaferrariofficial) onJul 8, 2018 at 12:51am PDT

Поврзани

Најнови вести

Коментари