Од ова може да се рикне: Карлеуша никогаш празголена, градите "надвор" од контрола

Јелена Карлеуша ужива со семејството на Малдиви. Поп ѕвездата на својот Инстаграм редовно објавува фотки од егзотични дестинации, но со последните го руши интернетот.

Имено, Јелена споделила фотки на кои позира во минијатурни бикини, во кои не и недостасуваат идеални облино, но за градите требала "малку повеќе" да се погрижи како не би излгле од контрола.

 
 
 
View this post on Instagram

Into the blue

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) onOct 10, 2018 at 12:20am PDT

 

Како и секогаш акцент го става првенствено на градите и задникот при што коментарите не изостанале од нејзините фанови.

 
 
 
View this post on Instagram

Paradise ?

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) onOct 10, 2018 at 1:02am PDT


Што следно ќе објави не е познато но секако ништо поразлично од досегашните, а и што да не! Тоа е стил и имиџ на поп дивата која е дел од шоубизнисот на овие простори па и пошироко...

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари