Не е тоа што мислите: Вељко Ражнатовиќ открил што сака да прави на својата вереница во спална соба (видео)

Нежната страна на синот на Цеца, инаку боксер, реко кога имаме можност да ја видеме.

Вељко Ражнатовиќ покажал дека неговото семејство живее како цел нормален свет, а негвото семејство сака да ужива во мали и секојдневни работи.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by ACE 🇷🇸 Српски Ас (@veljkoraznatovic) onOct 4, 2017 at 2:04am PDT

Синот на Цеца најчесто може да се виде во опуштено издание, но кога приликата бара облекува одело. Во секој случај, Вељко се облекува по последна мода, со што многумина се огледуваат на неговиот стил.

 
 
 
View this post on Instagram

A woman of many virtues

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) onNov 26, 2018 at 1:23pm PST

 

Заштитнички е настроен кон неговата сестра Анастасија, која на неговиот профил може да се виде во сосема поинакво светло.

Внимателен е и кон вереницата Богдана Родиќ, која неодамна ја побара по сите традиционални српски обичаи. Со секој свој гест открива колку ја сака својата идна сопруга.

Моментално е посветен на боксот, со напорни тренинзи, но не му е тешко да стане порано за да оди на трчање.
Голем љубител е на животни, особено на кучиња и со својот пример покажува како треба да се сакаат и да се гиржат за нив.

 
 
 
View this post on Instagram

#workingdogs #hunters #predators #wolfkiller

A post shared by ACE 🇷🇸 Српски Ас (@veljkoraznatovic) onNov 29, 2018 at 1:46am PST

 

 

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари