Натали Грубовиќ повторно застана пред камера (ФОТО)

Поранешната Бинго девојка Наталија Грубовиќ откако се породи пред повеќе од една година и на свет донесе девојче не ја гледаме на екраните.

Убавата Натали сега беше на гости во Скопје, а таа прилика ја искористија екипата од ТВ магазинот „Бекстејџ", чија понуда Натали ја прифати да се појави пред нивната камера, па го зема микрофонот и се фотографираше.

Погледнете:

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by nataligrubovic (@nataligrubovic) onDec 2, 2018 at 10:18am PST

Поврзани

Најнови вести

Коментари