Мајка и се срами, постојано ја прекорува: Пеачката овој пат се соблекла целосно гола ( фото)

Пеачката Рита Ора позната по бројни скандали не претанува да се соблекува.

Таа признала дека нејзината мајка и замерува на голотијата, но таа и понатаму ги чести своите фанови со експлицитни пози и голотија.

 
 
 
View this post on Instagram

💤 💤 💤

A post shared by RITA ORA (@ritaora) onOct 3, 2018 at 4:24pm PDT

"Се чуствувам угодно во својата кожа. Беше доста релаксирачко", објаснила Рита Ора.

Сепак нејзината мајка не се чуствува лагодно поради ова.

"Многу ја критикувам, ја прашувам дали може да стави малку повеќе алишта на себе", рекла нејзината мајка Вера Сахатчи на тема интимните фотографии на својата ќерка..

Поврзани

Најнови вести

Коментари