Ќерката на Мадона предизвикала шок: Небричени нозе, пердуви на глава, црни гаќи...

Ќерката на поп иконата потполно изненадила со својата појава.

Ќерката на пеачката Мадона (60) и нејзиниот бивш телохранител Карлос Леон (52) се појавиле во интересно издание на недела на мода во Њујорј. Лудер Матија Чиконе Леон (21) била модел за колекцијата "Gypsy Sport Spring Summer 2019", прошетала со прели наместо прслук и искинати "boyfriend" фармерки.

 
 
 
View this post on Instagram

#runway

A post shared by Lourdes Leon (@lourdesleon_official) onSep 11, 2018 at 11:47pm PDT

 

На манекенката од пантолоните и се гледале црните гаки кои ги навлекла преку папакот, а позади косата и стрчеле зелени перја. Сепак сите погледи биле вперени во нејзините не бричени влакна на нозете, кои веројатно не ги депилирала две недели.

 

Лудер Лудер како и нејзината мајка гордо позира дигнати, небричени пазуви.

 

Ќерката на поп дивата, која со фотките од писта се пофалила на социјалните мрежи, неколку години се занимава со манекенство, а работела за познатата дизајнерка Стела Мекартни (46) која е пријателка на Мадона.

Лудер студира на Универзитеот во Мичиген а учењето го прилагодува со моделингот.

Поврзани

Најнови вести

Коментари