Карлеуша во минијатурно бикини, но сите зборуваат за нејзиното лице (ФОТО)

Познатата пејачка Јелена Карлеуша е позната по своето контроверзно однесување и стил на живеење.

Пејачката каде и да се појави привлекува големо внимание, а нејзините фотографии на Инстаграм ги воодушевуваат фановите.

Таа повторно се разголи и облече провокативно бикини, но и покрај бикинито, фановите веднаш ги забележаа и пеѓите на нејзиното лице, погледнете ...

 

 

?

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) onAug 8, 2018 at 9:32am PDT

Поврзани

Најнови вести

Коментари