Ја хоспитализирале итно: На српската пејачка и` пукна силиконот

Српската пејачка Јелена Костов преживеала вистинска драма кога и' пукнал силиконот во едната града, па итно морала да се оперира.

Таа почувствувала силна болка во градите која не поминувала, па одлучила да побара помош од доктор.

Веднаш била хоспитализирана и итно оперирана.

За комплетно новиот ремонт пејачката морала да плати 3.500 евра.

– Ми требаше повеќе време да се опоравам, сега сум добро, настана голем проблем, вели пејачката за српските медиуми.

Поврзани

Најнови вести

Коментари