ИНСТАГРАМ ГОРИ: Љупка целосно гола во када (ФОТО 18+)

Пејачката се опушташе во џакузи, а потоа целосно ги изненади фановите на Инстаграм.

Покрај тоа што уживаше, Љупка Стевиќ објави фотографија на која е потполно гола во пена.

Она што фановите прво го забележаа е нејзиниот задник, па ведаш почнаа да и пишуваат непристојни понуди и коментари.

Погледнете ја фотографијата на Љупка Стевиќ ...

 

A post shared by Ljupka Stevic (@ljupkastevic) onMay 14, 2018 at 9:47am PDT

Поврзани

Најнови вести

Коментари