ГО ЗАПАЛИ ИНСТАГРАМ: Новото жешко видео од Кендал Џенер доби 7 милиони лајкови

Кендал Џенер на својот инстаграм профил објави жешко видео и за кратко време доби над 7 милиони лајкови.

Манекенката втора година по ред ја добива титулата модел на годината, а заради нејзината популарност е заштитно лице на голем број познати брендови. Во продолжение погледнете го жешкото видео на Кендал ...

 
 
 
View this post on Instagram

i do my own stunts

A post shared by Kendall (@kendalljenner) onJan 9, 2019 at 2:24pm PST

Поврзани

Најнови вести

Коментари